Grudzień 2021

 

„Uwierz w Święta”

Kończy się rok kalendarzowy 2021, a My tradycyjnie, wbrew wszelkim przeciwnościom czerpiemy radość przy każdej nadarzającej się okazji!  Oto relacja ze spotkania opłatkowego. Mieliśmy okazję posłuchać i obejrzeć występy uczniów i wychowanków OREW i NSPdP. Zaprezentowali się wszyscy od grup najmłodszych po najstarsze oraz uczestnicy programu „Rehabilitacja 25 +” . W części artystycznej wzięli udział również przedstawiciele kadry. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej uroczystości i niech szeroki uśmiech zagości na Waszych twarzach.

 Niech każdy z Nas po prostu Uwierzy w Święta!!!

PS. Przed uroczystością opłatkową Pani Przewodnicząca Anna Bonisławska wraz z Panią Dyrektor Karoliną Topolewską wręczyły akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego naszym koleżankom Annie Nidzgorskiej oraz Annie Piórek. Jesteśmy pod wrażeniem i chylimy czoła wobec profesjonalizmu, poziomu umiejętności merytorycznych, a przede wszystkim ogromu serca jakie Nasze koleżanki wkładają w codzienna pracę.

Gratulacje dziewczyny !!!

 

VIII Sztafeta z Mikołajem

Pomimo wszelakich trudności, jakie niesie nam codzienność, po raz kolejny wyruszyła nasza „Sztafeta Z Mikołajem”. Owszem, zabrakło słońca na niebie, ale nie zabrakło go w naszych sercach i na naszych twarzach. W bezpiecznej obstawie, jaką zapewniła nam działdowska Policja i Straż Miejska, wędrował nasz wesoły mikołajkowy korowód przez ulice Działdowa. Jak zawsze zaprosiliśmy do udziału w nim przedszkolaków z Przedszkola nr 5, Caritas, Urząd Miasta, Starostwo Powiatowe oraz naszą Przyjaciółkę p. Małgorzatę z Biblioteki Miejskiej, która została mianowana głównym pomocnikiem św. Mikołaja i świetnie wywiązała się z tego obowiązku!!! Wszystkim uczestnikom sztafety bardzo DZIĘKUJEMY i już dziś zapraszamy do udziału za rok!!!

Misja sztafety została wypełniona!!! Zadaniem było sprawić innym radość naszym widokiem, zarazić dobrym humorem, życzyć wszystkim szczęścia i samych dobrych dni!!!

Dobro. Im więcej go dajesz tym więcej dostajesz