Aktualności

Przypominamy, że dziś - 7 maja, godz. 10.00 – Msza Św. w Kościele Podwyższenia Krzyża Św. w Działdowie.
Ze względu na obostrzenia sanitarne i ograniczoną  liczbę miejsc w kościele Msza św. będzie również transmitowana online na profilu www.facebook.com/PSONIdzialdowo  oraz: https://www.facebook.com/DzialdowoUM/.


 

ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszamy 5-8  maja 2021 do udziału w wirtualnych obchodach Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną. W tym dni obchodzony jest również Europejski Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych. Ze względu na sytuację pandemiczną w kraju już po raz drugi obchody Dnia Godności odbywać się będą on-line. Każdego roku to święto gromadziło setki osób, które w Marszu Godności maszerowały ulicami Działdowa. W tym dniu chcemy zaznaczyć, że wszystkie osoby z niepełnosprawnością intelektualną i ich rodziny mogą stanowić integralną całość ze społeczeństwem, niezależnie od ograniczeń i stopnia niepełnosprawności.


PROGRAM WIRTUALNYCH OBCHODÓW

Na naszych stronach PSONI zamieszczane będą filmiki, krótkie prezentacje przygotowane przez Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną  przy wsparciu terapeutów i nauczycieli placówek PSONI.

  1. 5 maja, o godzinie 9.30 połączymy się z Państwem online na uroczystym rozpoczęciu naszych wirtualnych obchodów: www.facebook.com/PSONIdzialdowo,  oraz: https://www.facebook.com/DzialdowoUM/.
  2. 6 maja  - zaprezentujemy materiały filmowe do śledzenia na naszym fanpage;
  3. 7 maja, godz. 10.00 – Msza Św. w Kościele Podwyższenia Krzyża Św. w Działdowie. Uwaga - ze względu na obostrzenia sanitarne i ograniczoną  liczbę miejsc w kościele  Msza św. będzie transmitowana online na profilu www.facebook.com/PSONIdzialdowo,  oraz: https://www.facebook.com/DzialdowoUM/.
  4. 8 maja 2021 -  Podsumowanie obchodów Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną. Zaprezentujemy materiały filmowe do śledzenia na naszym fanpage.

Posty i materiały będą pojawiać się na stronie internetowej http://psonidzialdowo.org/ i profilu Facebooka https://www.facebook.com/PSONIdzialdowo,  

Bądźmy razem!!! Komentujcie, lajkujcie - będzie nam bardzo miło.

Dobro. Im więcej go dajesz tym więcej dostajesz